Шановні абітурієнти!

Інформація  проведення  урочистих заходів з нагоди

посвячення першокурсників у студенти  Академії муніципального управління

31.08.2015 р.  о 14.00 відбудуться факультетські заходи з нагоди посвячення в студенти Академії першокурсників набору 2015 року у головному корпусі (вул. І. Кудрі, 33), вручення студентського квитка :

    - економіко-правовий факультет (Об'єднаний юридичний і економічний факультет) ауд. 221                 

   - НІРРМС та менеджменту  ауд. 225

   - факультет управління міським господарством   ауд. 24 

1 вересня 2015 р. об 11.00 заходи з нагоди посвячення першокурсників у студенти Академії муніципального управління у Київській міській державній адміністрації. (вул. Хрещатик, 36).

1100  Збір та реєстрація першокурсників і викладачів біля входу в Київську міську державну адміністрацію.

1105-1120 Прохід першокурсників та запрошених до Колонної зали

1130 Відкриття урочистого засідання ректором Академії.

Конференція на тему:«День 1С:Кар’єри»

 

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України інформує про проведення 12 листопада 2015 року конференції на тему «День 1С:Кар’єри», яку проводить ТОВ «Скайлайн Софтвер» (оператор розповсюдження програм «1C» в Україні) в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра - День студента 2015».
Захід проводиться на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 вересня 2011 р. №1036 «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення розвитку освіти у сфері інформаційних технологій на період до 2015 року» та наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.11.2011 №1301 «Щодо забезпечення розвитку освіти у сфері інформаційних технологій на період до 2015 року».
«День 1С:Кар’єри» проводиться з метою інформування студентів та випускників технічних та економічних спеціальностей про перспективи роботи в галузі інформаційних технологій та залучення студентів старших курсів на переддипломну (виробничу) практику та стажування в провідних ІТ- компаніях з подальшим працевлаштуванням.
Просимо керівників вищих навчальних закладів м. Києва та Київської області довести інформацію про конференцію «День 1С:Кар’єри» до відома студентів технічних та економічних спеціальностей.
Конференція відбудеться у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ. вул. Хрещатик, 2). Попередня реєстрація обов’язкова.
Участь у конференції безкоштовна.
Детальну інформацію можна знайти на сайті www.1c.ua
Контактний телефон організатора: (044) 422-5555; e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


МОН планує узаконити відрахування студентів за плагіат


ВНЗ зможуть перевіряти на плагіат дисертації, дипломні, курсові та інші кваліфікаційні роботи

 

Детальніше